Arama:

KIŞ BAHÇESİ

KIŞ BAHÇESİ NEDİR?

kış bahçesi

Kış bahçesi nedir? Kış bahçeleri, kışın günlerinde ve soğuk havalarda daireye ya da konuta ait açık alanların kullanımını sağlayan, soğuk ya da sıcak havanın girmesini engelleyecek şekilde dört tarafı ve hatta çatısı da cam ile kapatılabilen estetik ve görsel bakımdan muazzam güzel özellikleri olan düzenlemelerdir.

İster cam çatılı ister sadece duvarlar cam olsun her hâlükârda son derece güvenli ve ısı yalıtımı sağlayabilen kış bahçelerinde, çatının da cam olarak tasarlanması estetik açıdan çok hoş sonuçlar yaratmaktadır.

Kış Bahçesi Modelleri

Özellikle evlerde doğal yaşam ortamı yaratmak amacı ile kullanılan kış bahçesi modelleri, müstakil ya da  zemin dairelerde uygulanabildiği gibi çatı dairelerde de uygulanabilmektedir. Ayrıca sadece konut dekorasyonu için değil, yazları ya da kışları açık alanda müşteri çekme konusunda sıkıntı yaşayan kafe tarzı işletme sahipleri de kış bahçesi ile istedikleri ölçüde müşteri çekmeyi hedeflemektedirler. bireysel amaçlı çalışmalarda gerekse ticari amaçlı her tür kış bahçesi çalışmasını aynı incelik ve titizlikle gerçekleştirmektedir.

neden kış bahçesi yaptırmalıyım?

Kış bahçeleri uzun yıllar boyu kullanılabilecek olan sistemler oldukları, genellikle çok da onarım ve bakım gerektirmedikleri için kullanım ömrü düşünüldüğünde son derece ekonomik bir seçenektir. Ancak elbette alana, yapılması beklenen kış bahçesinin detaylarına ve kullanılacak malzeme çeşitliliğine göre kış bahçesi fiyatları değişiklik göstermektedir. Aklınızdaki tasarımın detayları ile kesin ve net bir fiyat edinebilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.